Madalya – Plaket – Minyatür Heykel – Rozet – Kupa – Anahtarlık İmalatı İstanbul Rotating Header Image

Hakkımızda

25 yıldan beri Özel ödül imalatı ve Yaka Rozet imalatı  sektöründe büyük işler başarmanın gururu ile devam etmekteyiz.Özel ödül imalatı ve Yaka Rozet imalatı sektör ihtiyaçları doğrultusunda satış yapan firmalara arz talep ihtiyacı bulunan kurumlara şahıslara en iyi şekilde en uygun çözümlerle üretim yapmaktayız.

Günümüzde bir çok firma imalatını fason olarak hizmet veren aracı kurumlara yaptırır. Bu, yıl boyunca yönetimsel giderlerini minimum düzeyde tutmak ve dönemsel boşluklarda mali sıkıntılar yaşamamaktır. Böyle olmasına karşın kendilerini imalatçı sıfatı ile göstererek, alıcı firmalara kendilerini güçlü göstermeye çalışırlar. İşte bu nedenlerden ötürü  Temel Yılmaz imalat ve hizmet alanlarında daima bir adım öndedir. Çünkü tamamen kendi bünyesindedir. Uygun Fiyat, Kaliteli Ürün Temel Yılmaz da.

Üretimini (imalatını) yaptığımız  Yaka rozet, Promosyon anahtarlık, madalya , Özel Ödül  gibi ürünler en modern teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere yurtdışından da önemli ölçüde talep gören ürünlerimiz yıllara yayılan haklı bir başarının sonucunda sürekli yükselen bir satış grafiğini yakalamıştır.

Temel Yılmaz her zaman kaliteli ürün, hızlı teslimat ve sözünün eri olarak çalışmalarına devam etmekte ve hızlı bir şekilde gelişmektedir.

 

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856